Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Harry Potterben lévő Roxfort...

A Harry Potterben lévő Roxfort valóban létezik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, h nem úgy mint varázslóiskola, hanem a helyszín, a kastély. A filmbeli kviddicspálya, a növényház, vagy egyáltalán a tó?
2012. febr. 12. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A kastély létezik, ott tartották a David Beckham fiának a szülinapi buliját is. Arról viszont fogalmam sincs h a kviddicspálya létezik e.
2012. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hu, anno olvastam egy cikket róla.

A külső képek egy magánkézben lévő kastályról vannak, viszont a belsőt inkább studiókban meg egyéb helyszíneken fordatták. A tó asszem igazi, a többi meg díszlet, a kviddicspálya nagyobb részt meg digitalizálva is van, de szerintem a lelátókat azért megépítették. :D De lehet totál nem így volt, régen olvastam valahol a kastélyról .:)

2012. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nembaj , köszi:)
2012. febr. 13. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy több helyszínen vették fel a kastélyban játszódó részeket.
2012. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kastély kívülről Ddigitálisan van megcsinálva, íghy a tó is gondolom.

Ugyanakkor az első néhány filmben a valóban létező Alnwick castle adott otthont a kastély jó néhány belső jelenetéhez, illettve a "Roxforton belüli" szabadtéri jelenetekben is az Alnwick kastély falai, ablakai láthatók. Természetesen hozzá kell tenni, hogy a jelenetek túlnyomó többségét azért studiókban vették föl...

2013. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!