Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rajtam kívül van olyan, aki...

Rajtam kívül van olyan, aki nem szeret film alatt enni vagyis neki nem kell az evéshez filmet néznie? Akinek ilyennel kell étkeznie, hogyan oldják meg?

Figyelt kérdés
Onnan jutott eszembe, hogy a barátom, ha itt van és eszik, neki mindig kell filmet néznie közben, neki mindegy, hogy mit, csak szóljon valami. Ha én is eszek vele, akkor engem a film zavar, csendben szeretek enni, nem zajban. Családi evészethez sem vagyok hozzászokva, nálunk nem volt régen szokás, de akkor sem tévéztünk közben. Ismerek olyanokat, akik együtt esznek, de a férfi miatt, meg már a gyerekek miatt is be van kapcsolva közben a tévé és ha valakit érdekel a műsor, akkor egymással veszekednek, hogy csend legyen, nem hallják a tévét. Nektek mi a véleményetek erről?
2012. febr. 12. 12:02
 1/1 A kérdező kommentje:
Semmi közöm hozzá válasz nem érdekel. Letojom, ki mit csinál a saját kárára/örömére,de szerintem lehet véleményem erről, mint más egyéb dologról... :)
2012. febr. 12. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!