Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nincs semmi ötletem hogy mit...

Nincs semmi ötletem hogy mit kérjek szülinapomra. Esetleg valamiket tudnátok mondani? 12/Lány

Figyelt kérdés
Lécci értelmes válaszokat küldjetek.:)
2012. febr. 12. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
am most voltál/leszel 12, vagy még 12 vagy?:)
2012. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
12 leszek 17.-én :)
2012. febr. 12. 19:25
 3/10 anonim ***** válasza:

oksi. Akk sztem, soksok ruhát, amik MOST nem jók rád, hanem még egy kicsit nagyok, és divatokas, én is 12 vok, és nagyon gyorsan nőttem:S Valószínű teis fogsz, de nem lehet biztosra, olyan ruhá vegyél ami nyúlik, és észrevehetetlen hogyha nagy rád:))

Vagy ha ruhát nemakarsz, kérjél egy bulit, egyedül csk te és a barátaid:)

2012. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

12 évesen ne kérj bulit, még ha a szüleid bele is mennek, hogy tizenéves gyerekek egyedül partizzanak, a haverjaid szülei nem biztos, és elég sokakat nem engednének el. xD Persze egy pizsiparti a csajokkal vagy valami lájtosabb buli szülői felügyelettel mehet.

Ruhát... hát te tudod, én annyira nem szerettem a korodban ruhát kapni, sose találták el a méretem és/vagy ízlésem. xD

Gondold végig, mire van szükséged, ha nem jut eszedbe ilyen, akkor igazából nincs is szükséged semmire. :D Kérj pénzt, aztán ha nagyobb összeget kapsz, jól tedd el (legalábbis a nagyobb részét, azért valamennyit elszórhatsz hülyeségekre), mert majd később hiányozni fog valami, és nem kell várnod hónapokat, hogy megkapd. :D

Barátnőktől meg, ha maguktól nem tudnák, kérj olyat, ami tényleg tetszene. :) Bizsukat, vagy akvarellceruzát, vagy kedvencedről naptárat, vagy ilyesmit.

2012. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző:persze nem egy olyan bulira gondoltam ....XD

Csk nem szerettem soh h ha ottvannak a szüleim...:)

2012. febr. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönömmm :)
2012. febr. 13. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:

kérj egy élményt. ne tárgyakban gondolkodj.


Kérd, hogy vigyenekel aquaparkba


www.annagora.hu

2012. jún. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 eveelin válasza:
pl: kérhetsz társast is..én nekem is ez a ajom én sem tudoom mit kérjeek
2013. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is 12 vagyok és én tabletet kérnék a helyedbe! Vagy ha éppen sportolós alkat vagy kérj rollert vagy biciklit stb.. ha könyv moly vagy akkor könyvet!
2015. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szovjet megszánó válasza:
Egy BTR-80 páncélozott terepjárművet, 2X4 terepgumit,20L motorolajat, Egy TESCO gazdaságos éjjellátót és 50L Pink festéket hogy csajos legyen :)!
2019. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!