Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miben jobb/ rosszabb a faceboo...

Miben jobb/ rosszabb a facebookon az idővonal, mint a hagyományos megjelenítés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy átállítsam-e. Az mondjuk tetszik, hogy lehet beállítani ,,háttérképet", de még miben más. Akik beállították már maguknak írjanak tapasztalatokat légyszi!
2012. febr. 14. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sz@r nem találok rajta semmit és nagyon megbántam! Ne állítsd át:)
2012. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rossz mert még nem szoktam meg talán.

Én magamnak semmiképp nem állítom be mert gyűlölöm!


Azt tudnod kell ,hogy nem lehet visszatenni a régire!!!


Én személy szerint nem is igazán tartom a kapcsolatot azzal akinek idővonala van mert szerintem hülye elrendezése van ahhol úgy kell összeszedni amit akarsz tudni..

2012. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ja,nekem nem tetszik.! nem tudja valaki hogy hogy lehet visszaállítani?
2012. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előzőő!!!! Értsétek már meg, hogy nem lehet!!!!!!!!!!
2012. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal jobban tetszik az idővonal, mint a régi üzenőfal.


Két oszlopban vannak idő szerint elrendezve a dolgok, jól átlátható. Könnyű évekkel ezelőtt megosztott dolgokat is visszakeresni. Logikus az egésznek elrendezése. A borítókép (az a bizonyos háttér) jól mutat, csak esztétikai jelentősége van, de nem rossz az sem, hogy ott van.


A borítókép alatt ott vannak az ismerősök, képek, stb, könnyű megtalálni őket.


Rosszat nem tudok nagyon róla mondani, talán annyit, hogy pár pixelt el pazaroltak a szélességből arra, hogy jobb oldalra kitették az évszámokat/hónapokat, elég lett volna az felülre, és szélesebbre lehetett volna hagyni a tartalom részt.


Nem tudom, mit nyafognak az emberek, hogy így szar / úgy szar (sokan indokolni sem tudják), véleményem szerint jó az idővonal, kb. 5 perc volt, mire hozzászoktam, tényleg, semmi olyan nincs benne, amiért kapásból rá lehet mondani, hogy rossz. Gyorsan megszokható, gyorsan lehet navigálni benne. Nincs egy olyan fontos funkció sem benne, ami el lenne rejtve. A lényeg mindig kéznél van.


Egyébként idő kérdése, és mindenkinek ilyen lesz.

2012. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Az mennyire zavaró, hogy lassan tölt be a nagy képek miatt?
2012. febr. 15. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, nincs egy gyors netem (2.5mbit letöltés), nem tűnt nekem fel semmi lassúság. Google Chrome böngészőt használok.
2012. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Végül - mivel 23-ától úgyis átállna, így egy hét ide vagy oda - átállítottam.

2012. febr. 16. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!