Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak mindenki bulizik...

Mit csináljak mindenki bulizik én meg szinte mindig itthon unatkozok?

Figyelt kérdés
egyszerűen megbolondulok folyton keresem munkát de nem találok de közbe meg hívnak szórakozni és ritkán tudok csak menni mert sosincs pénzem rá néha ha van akkor is anyámtól ha kérek de őt sem húzhatom le igyis sokszor alig jön ki de másokat meg látom mindig mennek pedig legtöbb nem is dolgozik és egyszerüen már tönkretesz h folyton itthon unatkozok mások meg szórakoznak meg állítolag jóképű is vagyok és sok csaj is hívna ki
2012. febr. 18. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék kimenni bulizni, nekem az a gond, hogy nincs kivel. Viszont amit ajánlok minnél nagyobb elhatározással: munkát keresni. Másképp nem megy. Én pl. a tegnap munka után beültem egy kellemes helyre és ittam egy forralt bort. Igaz nem történt semmi... de legalább megpróbáltam... Mozdulj ki mindenképp. :)
2012. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem sincs kivel jo lenne már bulizni egy jot......
2012. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jó régi kérdés, de azért válaszolok :D

nekem sincs kivel kimennem, megbolondulok én is, hogy korulottem az emberek legnagyobb szórakozása a "punnyadás", fekudni a tévé elott, stb... lehangol, hogy mindenki boldogtalan és siránkozik, menni viszont senki nem akar sehova. aztán miért van rossz kedvem..? állandóan itthon vagyok, minden egyes napom egyforma, pedig aztv mondják, most kéne élni, mert késobb már nem lesz rá alkalom.

2013. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!