Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van/volt valami nagyon különös...

Van/volt valami nagyon különös, akár extrém szokásod, hobbid, időtöltésed, akármid? Valami, amit akár még senkinek nem is mondtál el. Akár olyan dolog is lehet, amiről nem is tudod, hogy rajtad kívül valaki másnak is eszébe jutott-e kipróbálni.

Figyelt kérdés
Én pl. gyerekkoromban hazavittem a suliból krétákat és azokból "faragtam" érdekes formákat.
2012. febr. 19. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én gyerekkormomban a csigákat gyűjtöttem.Esőzések után volt hogy több mint 100 csigát összeszedtem.Otthon több akváriumban tartottam őket,kialakítva a természetes élőhelyét.most felnőttként a környéki gilisztákat gyűjtögetem,és rakom a lezárható terráriumokba..

33/N

2012. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És mit csinálnak a giliszták? Nézed ahogy "ásnak"?

Vagy majd azt a földet virágföldként hasznosítod?


Nekem egy számomra elég idióta hobbim, hogy terráriumokat építek, rendezek be olyan állataimnak amik még nincsenek meg. és mire odajutok, hogy kész, elmegy a kedvem, lerombolom, és készítek másikat annak az a lapanyagainak a felhasználásával. :D

2012. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" És mit csinálnak a giliszták? Nézed ahogy "ásnak"? "


El se hinnéd milyen érdekes járatokat tudnak csinálni..:) Vannak egészen kicsi giliszták,és vannak olyanok amik akkorák mint egy toll.Van fehér,rózsaszín,és szürke giliszta..Időnként tényleg kicserélem a földet,és virágoknak használom,de elég jól néz ki,megvilágítva..Én szeretem a gilisztáimat,és hát nekem ez a hobbim..:)(még nevük is van)

2012. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehogy félre értsd, nem piszkálódásból mondtam.

Egyébként érdekel:D képet nem tudnál róla mutatni?

2012. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!