Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy mentek discoban? Mivel...

Hogy mentek discoban? Mivel mentek? Hány fős társasággal és mit csináltok a buli alatt?

Figyelt kérdés

Gondolom van aki előtte összeül a haverokkal inni.

Egész buli alatt gondolom nem táncoltok. Szoktattok közben is inni, csocsózni?

Mivel mentek? Mentél már autóval úgy hogy te vezettél?


Ha a buli kb 3-ig tart mert utána nincs sok ember, de csak busszal tudsz hazamenni ami másfél óra múlva megy akkor addig mit csinálsz?


2012. febr. 20. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ritkán szoktam olyan messzire menni,hogy kocsival vagy busszal kelljen menni.Általában gyalog,esetleg taxival.Viszont ha mondjuk másik városba megyek,általában olyan helyre szoktam menni,ahova direkt szervezett buszok vannak,amik elvisznek egészen a disco parkolójáig és ott várnak egészen addig,amig nincs vége a bulinak.Ha nincs lehetőség ilyenre,akkor 3-an,4-en összedobjuk a pénzt taxira.Néha szoktunk bemelegíteni is az estére,valamelyikünknél összejövünk és iszogatunk egy kicsit,megalapozzuk a hangulatot.Természetesen nem szoktuknk egész este táncolni,de általában minden disconak van ilyen kávézós,vagy étterem része is,ahova be lehet ülni egy kicsit lazítani,beszélgetni,ha elfáradtunk a bulizásban.

Olyan még nem volt,hogy nekem kellett volna vezetni,buliból hazafelé,de nem is szivesen vállalnám be,még akkor sem,ha nem iszom alkoholt,mert egyébként sem szeretek éjjel ill hajnalban vezetni.

22/L

2012. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

-Ahogy csak bírunk,

-kocsival,

-amennyien beférünk az autóba,

Bulizunk,csajozunk,iszunk ha minden összejön akkor dugunk is.

Mit lehet még csinálni 1 buliba?

2012. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Barátnőimmel szoktam menni, ha közeli helyre megyünk, akkor gyalog, viszont ha többet kellene sétálni akk ismerősöket megkérjük 1-1 fuvarnyi szivességre:)) Buliban táncolunk, kapcsolatokat építünk, beszélgetünk, pasizunk:D:D ha haza akarok/ akarunk menni akkor vagy ismerős hazavisz( de csak hogyha tényleg nagyon jól ismerem) vagy pedig taxival:)
2012. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!