Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebookon ha valaki idővonall...

Facebookon ha valaki idővonallal rendelkezik, hogy lehet visszaállítani, hogy ne idővonala legyen, hanem rendes adatlapja? SOS

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, 20on valahányadikától mindenkinél át fog állni.
2012. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sehogy. :)
2012. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem már az is megfordult az agyamban, hogy ez az átállási mizéria kamu. Mintha a Facebook-tól nem jött volna semmi ilyen, csak ami a "nép ajkán" keringett.
2012. febr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt már úgy írja, hogy a Facebook már automatikusan átállította, közben még nem. De van benne egy ötlet:


[link]

2012. febr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként úgy látom, hogy velem együtt sokaknak nem jön be ez az idővonalas nézet. Én például egyáltalán nem találom áttekinthetőnek. Amíg lehet, én maradok a "régi" verziónál.
2012. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem csak felajánlotta, hogy váltsak, de nem tettem meg, mert ez egy átláthatatlan szar. Tudtommal nem kötelező átállni, nekem legalábbis nem kellett.
2012. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!