Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért jó olyan kérdést feltenn...

Miért jó olyan kérdést feltenni ezen az oldalon, ami után internetes lexikonokban, tudományos oldalakon is utána lehet nézni?

Figyelt kérdés

Értem, hogy valaki olyan kérdést tesz fel, amire nincs konkrét válasz a neten, de mi értelme az olyan kérdéseknek, aminek utána is lehet nézni? Például, hogy milyen színű a veréb? Vagy, hogy mit kell tenni székrekedés ellen? Ott is mindenkinek más válik be, aminek lehet, hogy jó része félrevezetés. Ahelyett, hogy megnézné neten, mik azok a BIZONYÍTOTT módszerek, amikkel lehet segíteni a székrekedésen.


Nehéz normális kérdést és választ találni az oldalon, mert tele van ún. ,,trollokkal".


Ráadásul a szavazógomb nem ér semmit, hobbi szinten szavazzák le egymást az emberek, mert az olyan jó poén. És lehet, hogy a 19%-os ember tök normális válaszokat ír, csak poénból, vagy mások nem tetszéséből adódóan a béka segge alá pontozták.


2012. febr. 23. 01:40
 1/9 bánomisén ***** válasza:
71%

Talán mert egyszerűbb lepötyögni egy másfél sorból álló kérdést, mint nekiállni kutatni a netet válasz után. Vagy mert magányosak ezek az emberek és ha feltesznek egy kérdést, van lehetőségük kommunikálni másokkal.


A szavazógombbal meg ne foglalkozz, az itt már a vicc kategória, nincs jelentősége a százalékoknak.

2012. febr. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem baj, azért kaptál egy zöldet. :D Egyébként én is szeretek kommunikálni élőben és itt is a normális emberekkel, de ha valami érdekel, nem ez az első hely, ahol utánanézek.
2012. febr. 23. 02:11
 3/9 A kérdező kommentje:
A szavazógomb használata meg tényleg vicc, főleg a szubjektívabb típusú kérdéseknél. Ott aztán mennek a piros kezek.
2012. febr. 23. 02:13
 4/9 bánomisén ***** válasza:

Kösz :-)

Kommunikálni én is szeretek, de ahhoz soha nem kell feltennem kérdést, hogy valakivel beszélgessek, de élőben sem szoktam ürügyet kreálni egy jó dumapartira. És én is úgy vagyok vele, hogy ha valaminek utána akarok nézni, nem ide írok ki kérdést, hanem túrom a netet. De nem vagyunk egyformák és egyformán önállóak sem ;-)

2012. febr. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem, ez egy jó kérdés. :)
2012. febr. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a lepontozás is ahogy mondod, hobbiból csinálják, nekem is 47%on áll, pedig sosem trollkodtam, normális válaszokat adtam, mégis valaki lepontozott. De kit érdekel, sajnos sok ilyen szerencsétlen ember van ezen az oldalon, ahogy manapság szinte az összes közösségi oldalon az ilyenek vannak már többségben.
2012. febr. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, az életben is pofátlanok az emberek, de a neten keresztül pofa nélkül mégpofátlanabbak tudnak lenni. :D Nincs határ. Egyébként én is nyolcvanpár százalékon álltam, amint az ezoteria és vallás témában is kifejtettem párszor az én szubjektív véleményemet, másnapra 39%-ra csökkentem. És itt el kell gondolkodjak azon, hogy miért van az, hogy amíg a zenei, és egyéb tudományos témákban válaszolgattam, addig megtiszteltek az emberek magas pontszámokkal, és ahogy a hit kérdéséhez is hozzászóltam, repültek a piros kezek. Amíg az embert a pillanatnyi benyomásai, és érzelmei irányítanak, addig nem lesz semmi változás. Nem azt mondom, hogy éljünk érzelmek nélkül, inkább azt, hogy mi irányítsuk tudatosan az érzelmeinket, és ne fordítva. Adtam neked is egy zöldet. Jó éjt!
2012. febr. 23. 03:57
 8/9 bánomisén ***** válasza:

Igen, én is azt tapasztaltam, hogy ezotéria, vallás és politika témakörében sok a túlzott indulatú, már-már fanatikus ember, aki, ha nem a saját véleményét olvassa vissza lehetőleg szóról szóra úgy, ahogy ő azt elképzelte, máris rárepül a piros kézre. Hiába, messze van még a "Majd ha a szellem napvilága ragyog minden ház ablakán" világa.

Nem kell foglalkozni velük, vannak itt értelmes, az eszüket is használó emberek is szép számmal, azokkal kell foglalkozni :-)

2012. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi :) Jóéjt!
2012. febr. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!