Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni a...

Chiky kérdése:

Mit szoktatok csinálni a Balaton környékén ha esik az eső vagy rossz az idő?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 14:44
 1/3 HoriZoli válasza:
Összebújunk a feleségemmel egy nagy bögre rumos tea mellett, ha a gyerekek nincsenek velünk. Ha ott vannak, társasjátékmaraton!
2012. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

dvd, kártya, társas, olvasás vagy az előző hozzászólás első fele :)

ha vannak gyerekek, akkor meleg szívvel ajánlom a Katica Tanyát, igaz, hogy 1 órára van a Balcsitól, de a gyerekek nagyon élvezték, lefáradtak és teli voltak élménnyel....örök hála, hogy a szálláshelyünkön ezt a tippet adták az ősszel!

2012. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bár nem én kérdeztem, de rákerestem a fent helyre és nagyon jól hangzik! Mennyi csúszda, állatok és még tehenet is lehet fejni...ez nagyon mókás :))) itt tényleg el lehet tölteni egy egész napot és ha rossz is az idő, akkor is aktív a nap...igyekszem nem elfelejteni jövőre ha rossz időben nyaralunk!
2012. febr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!