Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Erzsébet programban megpályázo...

Uccu kérdése:

Erzsébet programban megpályázott üdüléssel kapcsolatban kapott -e valaki visszajelzést már? Ha igen, mit és hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nagycsaládosok, fogyatékkal élők, nyugdíjasok és bizonyos segítő munkakörben dolgozók pályázhattak az idei üdülési támogatásra. Mi nagycsaldosként először próbálkoztunk. Férjem, mint pályázó 40 000 Ft, a gyerekek, gyermekenként 20 000 Ft os utalványt kapnak, összesen 25 000 Ft befizetése mellett. Azaz 75 000 Ft-ot kaphatunk. Amit a kormány által megjelölt helyeken és időtartamban használhatod fel. A nagycsaládba nem számít az anyuka, aki újabb 20 000 Ft ot kell, hogy fizessen. Eddig 45 000 Ft. Kb 10 üdülőben, főként balatoni üdülőben egész évben próbálnak 50 000 pályázót+családját elhelyezni. Ez azt jelenti, hogy nyáron biztosan nem lesz hely. Arra választ nincs, hogy hogyan fogom a gyerekeket (nagycsalád-sok gyerek) kivenni a suliból vagy nem nyáron apuka szabit kivenni, mikor a cég nyáron áll le. Az üdülők pedig főként Balaton környékiek. A lehetőségnek nagyon örülnénk, talán ki is nyögjük, csakhogy, aki tényleg nagyon alacsony jövedelemből élő nagycsalád, az nem fog tudni még 45 000 Ft+ étkezést+utazást (újabb 60-100 ezret) előhúzni a zsebéből. És, ha már végül fizetünk érte, akkor nyáron szeretnénk a Balatonra menni...Az Erzsébet-programban ígértek szerint az infóvonal nem él, melyben tudakolódhatunk, hogy nyertünk -e és nem is fog, azt mondták. Mire értesítést kapunk, beteltek a nyári időpontok...Valaki kapott már értesítést, tudott -e foglalni? Illetve meglepődött -e rajta, hogy a nagycsaládos támogatásba nem számít az anyuka? Vagy értelmezhetőnek találta a feltételeket? Arra vagyok kíváncsi, hogy félrevezetőnek találjátok -e így azt a pályázatot? Érthető volt -e számotokra, hogy mibe fog valójában kerülni, illetve, hogy megmondják, hogy hol és mikor és mennyi ideig üdülhetsz? Láttok mögötte erős üzleti érdeket, megtévesztést egy olyan körben, ahol egy szegényebb segítése lenne a cél?
2012. márc. 2. 11:15
 1/1 anonim válasza:
Én is szorgalmasan pályáztam, de sajnos minderről nem tájékozódtam. Még választ nem kaptam, de ezekkel a feltételekkel már nem is nagyon váram,h nyerjek. Honnan tudhatok meg pontos részleteket az egészről. Én azt gondoltam úgy működik majd mint az üdülési csekk.Köszönettel...
2012. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!