Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pesten van nemzeti kocsma?...

Pesten van nemzeti kocsma? Vagy olyan hely, ahova főleg hungaristák, és skinheadek járnak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 21:02
 1/9 anonim válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne.:D
2012. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Rendes emberek mindenhol vannak :D amugy ez engem is érdekelni...:D
2012. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ti Pestiek vagytok? Én most fogok felköltözni, ezért kérdezem!:D
2012. márc. 5. 22:04
 4/9 anonim válasza:
Első vagyok és Pesti.:D Hova költözöl?
2012. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Zugló, vagy III. kerület. Miért?
2012. márc. 6. 12:01
 6/9 anonim válasza:
2. vagyok én kicsit feljebb lakok Pest-től de Viszont Hungarista :P
2012. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Csak azért kérdeztem h hátha egy körzetbe kerülünk és akkor tudtunk voln menni kocsmázni.:D
2012. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Érdemes bemenni ilyen boltba, boltokba és ott utána érdeklődni, hogy most merre járnak leginkább. Régebben a Belgrád rakparton volt kocsma, meg az Etele tér közelében a Kis Olimpia, meg a Kosztolányin a Tengernagy, de hogy azóta is járnak-e oda, nem tudom. Mint írtam, érdemes hungarista bolt(ok)ba bemenni, vagy ismerős által lemenni valahova. Szerintem az sem mindegy, hogy idősebb korosztályról beszélünk (25-30 fölött), vagy fiatalabbról (15-25 év). A Zugló vasútállomásnál (pont a buszmegállónál, ami megy a Bosnyák fele) is van egy rovásos kocsma, meg a Nyugatinál a Podmaniczky elején (troli megállónál) is van egy kocsma, anno ott is lehetett találni kopaszokat. Kitartás!
2012. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez a kérdés óta vagyok Beléd Szerelmes! :)
2013. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!