Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy van egy...

Miért van az, hogy van egy srác, aki nagyon tetszik, és nagyban ragaszkodik, meg minden és nem jut eszembe mit mondjak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel a napokban békültünk ki, és nagyon tetszik nekem.(persze lány vagyok.) És nagyon szomorú voltam, mert hozzászoktam, h az összeveszés előtt minden nap beszéltünk volt amikor fél napot(internet, amugy osztálytársam és edzőtársam egyben, csak velem van a legjobban el az összes lány közül, de nem járunk, legalább is szerinte) és nem rég békültünk ki és most is beszélek vele, de nem tudom, hogy mit mondjak.:( ilyenkor van az, hogy belül annyi minden gondolat kavarog, de 1 szót sem tudok kimondani.:'( nem akarom, hogy megunjon. mégis mit tegyek? adjatok ötletet, tanácsot, légyszíves.!!
2012. márc. 7. 17:10
 1/2 A kérdező kommentje:
főleg azt nem szeretném, hogy megutáljon szótlanságom miatt.:''(
2012. márc. 7. 17:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Néha az is tök jó tud lenni, ha azt mondod ki, ami először az eszedbe jut (nem mindig!!!).
2012. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!