Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tartsam a 12. születésnapom?

Gyöngyi0405 kérdése:

Hol tartsam a 12. születésnapom?

Figyelt kérdés
pénzt szánokrá bowling vagy valami ilyesmire gondoltam 8 gyerek és 2felnött. a válaszokat nagyon köszi
2012. márc. 12. 18:08
 1/6 A kérdező kommentje:
kérlek irkatok!!!!!!! április 5. én lesz és már nincs tul sok idöm
2012. márc. 12. 18:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Kölyökparkba :''D neem!

A bowling az jó,nem?Ha már úgy is azt írtad,amúgy pizzázó vagy valami hasonló nem jó?Mert elég uncsi lenne csak bowlingozni,vagy én nem tudom,hogy megy ez ott!De egyszer voltunk 1 király étterembe Budapesten ami úgy volt berendezve,mint egy dzsungel nagyon f4sza volt és csomó gyerek is volt,ott rohangásztak!Csak nem jut eszembe a neve kérdezd meg szüleidet biztos tudják!

2012. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen állatok is voltak azt hiszem meg kicsi tó is!
2012. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a tortugára gondoltál?
2012. márc. 13. 10:17
 5/6 A kérdező kommentje:
ha valakinek ez számint már tudom pontos árba hogy mennyit szánok a bulira 20.000-30.000ft között
2012. márc. 13. 14:39
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz az ötleteket (nem mintha olyan sok jött volna). ma van a szülinapom végül nem mentünk sehova.
2012. ápr. 5. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!