Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell táncolni egy...

Hogyan kell táncolni egy Discóban?

Figyelt kérdés
van több fajta disco.. van például olyan ahol rnb-t nyomatnak.. van ahol csak progressivet. én konkrétan Hamvai és Bárány Attilás buulikra lennék kiváncsi. Linkelnétek be nekem olyan táncos videókat ahol ilyen zenékre táncolnak? ha lehetséges akkor lányok táncoljanak. köszönöm.
2009. jún. 11. 14:49
 1/5 A kérdező kommentje:
nem betanulni szeretném.. csak megnézném hogy mégis mások hogy táncolnak.
2009. jún. 11. 14:50
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Egyszerűbb, ha elmész egy buliba, ahol Hamvai zenél és megnézed :)

Pl tavaly minden hónapban volt egy Hamvais szombat az Ice Beachen, nem tudom idén hogy lesz

2009. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát megyek hamvaira.. és pont ezért kellene..mert eddig csak rnb bulikban voltam. és ott tökmáshogy mozognak az emberek:D
2009. jún. 11. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy kell táncolni ahogy érzed.A zene a táncolás lételemed benned él,ez biztos,neked annyi a feladatod,hogy figyelsz a ritmusra vagyis a zenére és hidd el automatikusan menni fog.Nyááá nálunk is egy csomószor van hamvai én már nemis megyek olyan uncsi:S
2009. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hányszor kell még leírnom, hogy nincs olyan, hogy hogy KELL táncolni egy szórakozóhelyen , ez nem egy bál!

ha szereted a zenét ami szól a helyen (jobb esetben ez így van), akkor a tested érzi, hogy mit kell csinálnia.

ez spontán dolog, nem kell túlgörcsölni :)

2009. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!