Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akinek megvan a Fegyencedzés...

Mészáros Benjamin kérdése:

Akinek megvan a Fegyencedzés cimű könyv annak segitettek valamit a gyakorlatok?

Figyelt kérdés
Pl.:Megetudsz csinálni egykezes fekvőtámaszt és mit érzel amióta megtanultad.A válaszokat előre is köszönöm

2012. márc. 16. 15:00
 1/2 anonim válasza:

Szia. Én nem túl régen szereztem tudomást a Fegyencedzésről " letöltöttem a netről pdf-ben a könyvet elolvastam és elkezdtem a gyakorlatokat csinálni a könyv leírása alapján .

Válaszolva a kérdésedre igen megtudom csinálni az egykezes fekvőtámaszt. Hogy mit érzek amióta megtanultam? Önbecsületet és azt hogy sikeresen teljesítettem egy szintet . Most is csinálom még az edzést.

2013. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Habár én még csak az első lépéseknél tartok (fekvőtámasz falnál, guggolás gyertyában stb.) de nekem máris sokat segített az egész. Az ízületeim már nem fájnak például, és a közérzetem is jobb.
2013. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!