Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért ilyen utolsó tahók a...

Miért ilyen utolsó tahók a Morrison’s-os biztonsági őrök?

Figyelt kérdés

A Morrisons 2-ben még nem volt példa konkrét sérelemre, de az Operában annál inkább. Barátnőm rosszul volt, bementem vele a vécébe, bezártam az ajtót. Egy perc múlva elkezdte püfölni az ajtót a biztonsági őr, meg valami hozzá tartozó csaj, hogy azonnal nyissuk ki. Kb. kiráncigáltak minket, és üvöltve közölték, hogy menjünk kifelé, hagyjuk el a helyet. A kijáratig a biztonsági őr végig ordított velünk, közölte, hogy barátnőmnek az a szerencséje , hogy lány, egyébként már megverte volna. És tényleg úgy nézett ki, mint aki mindjárt nekünk jön, minősíthetetlenül agresszív volt.

Komolyan, mit csinálnak azokkal, akik tényleg rászolgálnak arra, hogy kidobják őket? Halálra verik? Én azt érzem, hogy ezek totálisan arra hajtanak, hogy a lehető legapróbb dolgokba is beleköthessenek, hogy színt vigyenek a szánalmas kis életükbe..

Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2012. márc. 20. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószinűleg így próbálnak asszimilálódni a vendégsereghez.
2012. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Morrison's Operáról még nem hallottam rosszat.Morrison's 2-vel az a rossz tapasztalatom van hogy egyszer nem engedték be tesómat amikor 17 volt,azt hiszem a diákigazolvány kártyájáról olvasták le,nem volt nála a személyije,de a bizti őr gyanúsítgatta hogy látta hogy nála van.Amúgy fiú vagy lány vagy ?
2012. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Moncsy1988 válasza:
100%
A hely maga nagyon szép és szuper a zene. A párommal voltam bulizni szombat este. Minden jó volt nagyon jól éreztük magunkat, egészen addig amíg egy biztonsági őr belénk nem kötött pontosan belém. Épp a wc felé vettük az irányt a táncparkettről letérve amikor odajött az egyikük, hogy hagyjam el a szórakozóhelyet. Volt már bennem alkohol de semmi rosszat nem csináltam (NEM voltam rosszul, NEM hánytam, NEM üvöltöztem, NEM kötöttem bele senkibe, NEM fetrengtem a földön, Szóval semmi olyat nem csináltam amiért ki szoktak rakni embereket) Egy picit dölöngélve mentem. Ennyi volt az összes "bűnöm" Szóval odajött és közölte hogy hagyjam el a szórakozóhelyet. Mivel nem értettem a dolgot, egyszerűen annyit mondtam, hogy én a wc-re megyek, és bementem. Közben a párom mondogatta neki, mert nem akart balhét, hogy jó elmegyünk, csak várja meg amíg kijövök. Eközben én a vécén voltam. Majd a következő percben rám rontott a wc-n, hogy azonnal menjek ki. Én meg ott álltam letolt bugyival. Akkor eléggé elfutott a méreg, úgyhogy elküldtem melegebb éghajlatra,meg hogy szerezzen magának barátnőt, azt nézegesse ne engem. Ekkor a kiabálásra bejött a párom is a női mosdóba, amire másik 2 biztonsági őr majdnem megverte, hogy miért megy be a női mosdóba, persze az nem volt probléma hogy rám törtek miközben vécéztem. Azután kimentem és már 4 őr volt. (egy 158 cm nőhöz nagyon kell 4 drabális biztonsági őr....) Én meg még mindig küldtem melegebb éghajlatra azt aki rámtört a mellékhelyiségben. Aztán közeledtek felém, hogy lefogjanak én meg meglöktem az egyiket meg oda is csaptam. Majd végül megfogtak hogy kivisznek persze nem akartam menni, ezek után főleg nem, hogy nem csináltam semmit, és ennek ellenére bejöttek utánam a wc-be. Megfogtak és elkezdtek ráncigálni aminek az lett az eredménye hogy térdre estem. Ez őket nem zavarta térden húztak végig a kijáratig. Közben a ruhám is felcsúszott. Akkor már torkom szakadtából üvöltöttem, hogy álljanak meg és legalább a ruhámat hadd húzzam le hogy ne legyen kinn mindenem, meg hogy a térdemen húznak és az fáj. De persze meg sem álltak. A páromat pedig egy külön őr kísérte aki nem engedte a közelembe. Ő könyörgött nekik hogy ne húzzanak térden, hadd menjek a saját lábamon,de persze rá sem hallgattak. Mivel mást nem tudtam csinálni üvöltve szídtam őket. A karomat olyan erősen szorították, hogy mindkét karomon 2-3 helyen megmaradtak a foltok, a térdem pedig lehorzsolódott, a táskámat elszakították, és a cípőm is megsínylette a térden húzást. De ez semmi a megalázáshoz képest amiben részem volt. Pedig nem követtem el semmit a wc-re menet amiért el kellett volna távolítani. Miután pedig rám törtek a wc-n természetes hogy begurultam. Szerettem volna megosztani ezt a sztorit, hogy vigyázzon mindenki, mert akkor is így bánnak vele ha nem is csinált semmit.
2013. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy voltál felöltözve ?
2013. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:D Ez aztán lényeges kérdés:D Nem éppen aktuális már ez az egész, de teljesen normálisan, átlagosan néztünk ki, farmer + valami top volt mindkettőnkön. Ez miért fontos?
2013. ápr. 30. 10:02
 6/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, most láttam, hogy a hosszú komment is tegnap jött, gondolom tőle kérdezted az öltözetet.


Moncsy, ez nagyon durva, sajnálom, hogy ez történt veled:( Elhiszem, hogy nem csináltál semmit, nekem is az volt a tapasztalatom, hogy ok nélkül kötöttek bele az emberbe...

Amin külön csodálkozom, hogy Morrisons 2-ben még soha nem volt ilyen negatív tapasztalatom, pedig egyszer sikerült borzalmasan lerészegednem ott. Bár lehet, hogy csak szerencsém volt..Morri 2-ben is elég nyomasztóak a biztonságiak, de Operában meg kifejezetten látni, h ők keresik a konfliktust, mega problémákat...

2013. ápr. 30. 10:10
 7/14 A kérdező kommentje:

MOncsy, érdemes lenne ezt elolvasnod:

[link]

2013. ápr. 30. 10:13
 8/14 anonim ***** válasza:

Lényeges kérdés pedig :D De igen,az előző válaszolónak írtam :D

Hát ez tényleg elég durva.De a Hajógyárin meg is ölnek,ha nem tetszel nekik.

Kíváncsi vagyok az a 2 lány mitől nem tartotta be a ház szabályait.

2013. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező!Csak azért kötöttek belétek mert rosszul volt a barátnőd ?
2013. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen. Ráadásul nem látványosan volt rosszul, tehát nem az volt, h kidőlt, v összehányt volna bármit is..

Elég nyugisak vagyunk mindketten, soha nem kerestük a balhés helyzeteket, és nem szolgáltunk rá, h ezt csinálják velünk.

2013. máj. 1. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!