Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Samsung galaxy Ace-m van és...

Samsung galaxy Ace-m van és amikor csatlakoztatom USB kábellel a géphez, nem érzékeli. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos nekem Sony Ericsson-om van de nekem is volt ilyen gondom, megpróbálok segíteni. A beállitásokban keresd meg azt a menüpontot, ahol az USB beállitásai lehetnek és ott majd választhatsz MTP vagy MSC mód közül, általában az MTP-vel működik, mert az a média átviteli mód, de speciel nekem az MSC- vel működött.
2012. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Helyezzen be egy memóriakártyát a készülékbe.

2 Számítógépes adatkábellel kösse össze a készülék többcélú

aljzatát a számítógéppel.

3 Nyissa meg a gyorsgombok panelt.

4 Válassza az USB csatlakoztatva → SD kártya

csatlakoztatása → OK lehetőséget.

5 Nyissa meg a fájlokat tartalmazó mappát

2012. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
add nekem!
2012. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Samsung Kies kell hozzá és jó lesz.
2012. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A megoldás: Samsung Kies

Telepítsd a programot a számítógépre, és utána csatlakoztasd a telót usb-kábellel, máris látni fogja

(Samsung galaxy gio-mal ugyanez volt..)

2012. márc. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is ugyn ez volt a gond, de telepítettem a Samsung Kies. Azóta tökéletesen müködik.
2012. márc. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mephisto96 válasza:

Én Galaxy Mini-t használok már 1 ideje, de nagyon nem ajánlom a Kiest,maximum ha nagyon szinkronizálni akarsz a géppel(telefonkönyvet, jegyzeteket...)mert rém lassú!!!!

Perceket kell várni az indító ablakban, és nem csak nálam, vagyis nem mondhatni egyértelműen gépfüggőnek.


A jó megoldás : [link]


Ez a Samsung USB drivere okostelefonokra.

letöltöd, telepíted, csatlakoztatod a telefont,az értesítési felületen megjelenik az usb ikon,lehajtod,rákkattintasz, és ott telefon csatkakoztatása(vagy ilyesmi)és ha narancssárga lesz az androidfigura akkor pillanatok kérdése és feljön az automatikus indítás.

remélem segítettem

2012. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Usb-hibakeresésmódot próbáld meg.
2012. ápr. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!