Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megszívatni a...

Hogyan lehetne megszívatni a tanárokat?

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Odamész egy cigivel, és megmondod neki, hogy: Legyen szíves szívni egyet tanár! :D
2012. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Manapság úgy, ha tanulsz. Tuti nem hiszik majd el! :))
2012. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy én ötös vagyok mindenből (kivétel fizika) és tényleg a tanárok akkor is szívatnak. Az utolsó héten meg akarjuk őket szívatni. (most ballagok)
2012. márc. 27. 19:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem is gondoltam volna, hogy van olyan gyerek, aki nem tud rosszalkodni! :D gratula! :)
2012. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Még vannak gyerekek...:D de nagyon ritkák..:))

Pont azért szeretnénk egy nagyobb szivatást, mert ha rájönne hogy mi voltunk, nem hinné el hogy "ilyen jó gyerekek tennék" :D

2012. ápr. 3. 09:14
 6/12 anonim ***** válasza:

én a puskázással "nevettettem meg" egy tanárt annó. :D

tudták, hogy SOHA nem puskázok (4 év alatt, 3 alkalommal puskáztam, és akkor is lebuktam :D)


szóval, előre ültem, és a létező ÖSSZES puskázási mód szerint, elkezdtem úgy tenni, mintha puskáznék. A tanár először el se hitte. Aztán oda jött, hogy megnézze mit nézek a padon, a tolltartóm alatt (ceruzával a padra írt "jegyzeteket" keresve"), aztán vissza ült a helyére, mert nem talált semmit. :D


Utána a tolltartómba nézegettem feltűűnően!!

megint leellenőrizte, aztán visszaült.


Azután a karomra "írt" puskát néztem, és azt is leellenőrizte, aztán mivel nem talált a kezemen egy betűt sem, vissza ült a tanári asztalhoz. (persze az első padban szerettem ülni mindig) :D


a aztán kólásüveg, papíros toll, padban füzet, csörgős papír a zsebbe, cipőtalpas, lehajolós mód... az összeset megmutattam! :D


a végeredmény odáig fajult :D, hogy a lábam közt volt az igazi puska :D (amit nem nagyon használtam, mert az óra elment a szivatással :D) de a lényeg, hogy az igazi puskát nem vette észre XDDSADASDAD

jah a lényeg úgy hangzott a szájából, hogy:


Tamás! mutasd mi van a lábad közt! (30 éves srác volt a tanár :D)...

én mondtam: NADE TANÁR ÚÚÚÚR! :D


és erre mosolyogva "tovább állt", hogy mégse nézi meg a lábam közét. (ha lány vagy, amit feltételezek, akkor még inkább lehet ez a módi!! :DD)

2012. ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó ötlet! :DD

Majd megcsinálom egyszer! :)

2012. ápr. 3. 13:58
 8/12 anonim ***** válasza:
valami beszámolót, majd kérhetnék? :) (maaaaajd :D)
2012. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kérhetsz.:D
2012. ápr. 3. 19:26
 10/12 anonim ***** válasza:

gut gut! :D (privátba írd kérlek majd :D)


előre is kösz ;)

2012. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!