Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van, hogy akármit...

Miért van, hogy akármit kiírok, vagy belinkelek a facebook-ra soha senki nem lájkolja vagy szól hozzá?

Figyelt kérdés
Van 110 ismerős, mind volt osztálytárs, vagy jó ismerős, én bezzeg sok mindenkinek küldök lájkot meg kommentet, mert tudom, hogy jól esik a figyelem...
2012. márc. 30. 23:51
1 2
 1/12 Smartguy86 ***** válasza:

:DDDDDDDDD Szarnak a fejedre, ez van. Vagy totál uncsi vagy. De ne csinálj már ekkora ügyet ebből. Talán ne a Facebookon éld az életedet és akkor téged is emberszámba fognak venni.


Jól esik a figyelem? Öreg, az nem figyelem, hogy "lájkolod" valaki bejegyzését. De ha nem felejted el a születésnapját, az figyelem. Vagy az is figyelem, ha odafigyelsz rá, amikor szemtől szemben beszélgettek. Vagy ha segítesz neki a tanulmányaiban. Nem tudom hány éves lehetsz, de a neved alapján nem egy 13 éves tinilánynak gondollak, pedig pont úgy nyilvánultál most meg :D

2012. márc. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen rész a south parkban is azt hiszem, csak még sosem láttam elejétől a végéig, asszem frászbook a címe, az is ezt figurázza ki, hogy az ember egy senkinek érzi magát, csak mert nincsenek ismerősei a fb-on stb stb.. szerintem ne a neten éld az életed. Én nem is teszek ki semmit az üzenőfalamra, és nem lájkolgatom azokét sem, akik kitesznek, max ha vmi értelmeset vagy vicceset tesznek ki.
2012. márc. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Komolyan azon emészted magad, hogy nem lájkolnak? Kit érdekel. Nem véletlen nem voltam beregisztrálva sokáig. Ha félévente kiteszek egy videót, az is azért van, mert nekem tetszik, leszarom, hogy másnak tetszik-e. Ne lájkokba mérd az életed.
2012. márc. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem ott élem az életem, alig használom napi 15 percet, vidéki városból költöztem fel pestre munka miatt, itt még alig ismerek pár ember, a régiek meg úgylátszik szarnak a fejemre
2012. márc. 31. 15:27
 5/12 A kérdező kommentje:

Smartguy86

ment a piros kéz amiért ilyen öntelt gyökér vagy

2012. márc. 31. 15:54
 6/12 anonim válasza:
forever alone
2012. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

haha hát ez jó kérdés :)

mindjárt kirakom fészbukra :)

a csák noriszos általában mindenkinek tetszenek, próbálkozz azzal

2012. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A negatív válaszra, ami nem a kérdező lelkét ápolja, az már "piros kéz" de el sem tudsz azon gondolkozni hogy talán igaza van. Lehet nem ilyen durván kéne közölni ezt de lényegében igaza lehet. Azt cáfolnám, hogy 13 éves lehetnél. A mai 17-18 évesek is ott élik az életüket. Azzal meg aztán Budapesten sokra mész ha kiteszel egy zenét és rákattintanak, hogy "Like" -vagy- "Tetszik".., Ennyi ,,Törődés"-re van szükséged?.. Mert az élet nagy szótárában nem nagyon egyezik a tiéddel a definiciója.
2013. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akit a facebook-on semmibe néznek, semmibe néznek a valóságban is!
2013. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert bejelölnek 500 meg 1400 ismerőst, (akiknek a háromnegyedét sem ismerik) és azokkal nem törődnek. A verseny megy náluk.


Volt úgy ismerőseimnél, hogy lájkoltam valamit náluk, és megvoltak sértődve emiatt. Vagy vicces képet linkeltem be, ezután 20 perc csend, és ők erre átváltottak gondolkodtató linkekre. Akkor?

2013. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!