Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy készítsek otthon vízipipá...

Hogy készítsek otthon vízipipába dohányt?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy vegyél "ezt" meg "ezt" keverd össze stb stb . . . Venni én is tudok dohányt. Hanem valami otthoni alapanyagokból lehet-e készíteni valami értelmes dohányt? Linkeljetek oldalt, vagy írjátok le ha már csináltatok ilyet eredményesen, köszi mindenkinek. :)

2012. ápr. 1. 14:14
 1/4 anonim válasza:
Én csináltam már ilyet. :) Almát vékonyan meghámoztam, majd a héjdarabokat akkorára aprítottam mint ha dohány lenne, ezt összekevertem egy kis mézzel és almaszörppel (ha nincs, másféle is lehet), majd csepegtettem rá egy kevés glicerint. Nagyon jó volt! :)
2012. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De muszály az a glicerin bele? mindenhol azt olvasom hogy kell bele, de miért? amúgy köszi a válaszodat :)
2012. ápr. 5. 15:24
 3/4 anonim válasza:
Nem muszáj, de ha nem teszel, akkor annyira kevés lesz a füst, hogy szinte nem is fogod látni. (Attól füstöl). De amúgy bármelyik gyógyszertárban kapsz, olcsón. ;)
2012. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, rendben köszi :)
2012. ápr. 5. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!