Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen animés rendezvények...

Milyen animés rendezvények szoktak lenni?

Figyelt kérdés
mennyi van belőlük egy évben? olyanról hallottam már h mondocon, sakuracon, animekarácsony. hasonlóak?
2012. ápr. 1. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

régen a MAT (magyar anime társaság) kezdett animeconokat csinálni. még ma is van belőlük ugyan, de már elég kevés, mert megcsappant és átrendeződött az egész "stáb", hogy úgy mondjam. szóval elvétve találni néha MAT-os cont még most is.

ami igazán aduász, az jelenleg a MondoCon. áprilisban és októberben ez a nagy, kétnapos con Budapesten, nyáron pedig általában egy másik városban szokták megrendezni.

Animekarácsony nyilván karácsony környékén szokott lenni évente egyszer, szintén Bp-n.

Holdfénycon évente talán 3-szor van, szintén Bp-n. nem tudom pontosan, azokra nem járok. viszont nem értem a szervezési időpontjukat, mert általában 1-2 hét eltéréssel vannak megrendezve a mondoconhoz képest, ami totál hülyeség szvsz, mikor máskor meg hónapokig semilyen nagyobb con nincs.

Anime Fans' Meeting volt párszor, 3-4 alkalommal talán, mintha évente egyszer lett volna de nem tudom azóta mi lett velük, talán nem szerveznek már többet.

Na meg volt vagy 3 Inuyasha találkozó még anno, amikor az volt a nagy sláger.

Kisebb találkozók persze szoktak lenni elvétve, meg képregénykiállítás, filmklub, stb, de azok nekem elég kisstílűek, nem szoktam velük foglalkozni.


a szervező stábja igazából mindegyiknek kicsit össze van kavarodva, van aki ezt meg azt szervezi, van aki azt meg amazt, van aki mindháromba segít.. szóval ez nem elkülöníthető annyira.

2012. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!