Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Látta valaki közületek a...

Látta valaki közületek a Vámpírok Bálja című darabot?

Figyelt kérdés
Évek óta szeretném megnézni, de nekem nagyon drága rá a jegy. Érdemes spórolni rá?
2012. ápr. 1. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én láttam. és imádtam. Nekem megérte vidékről felutazni, átbumlizni a színházhoz megnézni majd hazavonatozni! Nekem nagyon tetszett. Lesz ősszel megint, és ha össze tudom hozni, megint megyek rá!
2012. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ajándékba kaptam a jegyet, tehát nem tudom, mennyibe került, de csodálatos élmény volt! Ha szereted a musicalt, akkor érdemes rá spórolni.
2012. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Imádom a színházat és a musicaleket is. Nagyon érdekel, csak drága a jegy. De ezek szerint megéri..:) Köszi.
2012. ápr. 1. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, imádom! Minden évben megnézem. Egyébként ha már itt tartunk, a PS Produkció másik előadását is ajánlom, A Sakkot. 90%ban ugyan az a szereplőgárda is.
2012. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú, a Sakkot már láttam vagy húsz éve a rocksátorban kamasz koromban. Imádtam. Köszi
2012. ápr. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!