Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki mennyit költ különféle...

Ki mennyit költ különféle rendezvényeken? Animeconon, Mondoconon, Holdfényconon, Képregényfesztiválon stb?

Figyelt kérdés

A belépőt és az odautat (meg a kajálást) nem számolva.

Mivel ez egy anonim oldal, úgy lehetünk őszinték is.


És általában mire költ? Kiadványok (képregények, könyvek, artbookok, szerzői kiadványok), figurák, pólók, táskák, egyéb.


2012. ápr. 4. 13:21
 1/2 anonim válasza:

igazából bármennyit el tudnék ilyen rendezvényeken költeni >_____> , de ha reálisan nézem akkor én egy olyan 7000Ft-ot szoktam vinni :)

Általában én kitűzőkre, mangákra, képregényekre, cosplay kiegészítőket szoktam venni ^^

2012. ápr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Átlagolva én is 6000-7000 Forintot szoktam költeni. Képregények, tombolajegy (ez a legkevesebb), szerzői kiadványok, néha hagyományos japán termékek, mint evőpálcika. De volt olyan, hogy pólót vettem vagy japán mesekönyvet. És szoktam ilyen alkalmakkor szülinapi ajándékokat is előre beszerezni. (Amiket később majd odaadok az illetőnek.)
2012. ápr. 6. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!