Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb online sport...

Melyik a legjobb online sport fogadó oldal?

Figyelt kérdés
Csak focira szeretnék fogadni eddig a www.expekt.com-al szemezgettem de ha valaki tud ellene érvelni és ajánlani egy másikat azt nagyon megköszönném. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. ápr. 6. 19:40
 1/4 anonim válasza:

Annyit adj meg léci támpontnak, hogy milyen focifogadások a kedvenceid? Mert a legjobbnak mondható oldalak némileg specializálnak valamilyen irányban.

Ilyenre gondolok, hogy: élő játék, kombinált fogadások, under/over, stb.

2012. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szelvény formában 1/x/2-be fogadnék a legtöbbet és néha dupla esély szóval 1x/2X/12 :D
2012. ápr. 7. 11:42
 3/4 anonim válasza:

Az expekt-et nem ismerem, nem tudok se ellene, se mellette érvelni. Most megnéztem, de regisztrálni kéne, hogy jobban lássam a rendszerét.

Ha foci végeredményekre fogadsz rendszeresen, arra szinte bármelyik jó az első 5-ből. Ha kötésben akarsz fogadni, akkor a bet-at-home lehet jó megoldás, mert ott nagyon felhasználóbarát módon tudsz szelvényeket készíteni és magas oszlopszámú kombikat is össze tudsz rakni nagyon kevés tét felhasználásával. Ha ez nem szempont, akkor az expekt is megfelelő lehet a focihoz. Az oddsokat néztem, elég rendben voltak.

2012. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :D oda regeltem és nekem nagyon bejött eddig :D
2012. ápr. 30. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!