Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretsz színházba járni? És...

Szeretsz színházba járni? És ha igen melyik a kedvenc darabot? Láttad már a Rómeó és Júliát?

Figyelt kérdés
Ha az Operettszínházba szoktál járni,szereted a Rómeó és Júliát?
2009. jún. 17. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretek színházba járni, bár az egyetem mellett mostanában egyre kevesebb időm volt. Míg nem kerültem Pécsre, rendszeresen a Vörösmarty Színházba jártam Székesfehérvárra. Egyik nagy kedvencem az Egy hónap falunk és a Bolha a fülben. A Rómeó és Júlia -nagy hiányosság, tudom- eddig sajnos kimaradt. Neked mi a kedvenc?
2009. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Rómeó és Júlia,Szentivánéji álom,Rudolf ezeket már láttam,amit megnéznék: Elisabeth és Mozart,Oltári Srácok(operettesek)

más színházban láttam : A Padlás,Légy jó mindhalálig,Hegedűs a háztetőn(utóbbi kettőt jó pár évvel ezelött láttam)

2009. jún. 17. 19:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szeretek.:)

a Nyugat előadás az Örkény színházban nagyon jó volt! az Ajtó tetszett még nagyon (Szabó Magda), talán a Magyar színházban volt. a Moliére darabok is aranyosak voltak, amiket láttam.

2009. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nagyon szeretek színházba járni. Pestre nem tudok felmenni a nagy távolság miatt. Az operettes musicalek küzöl a Rómeó és Júliát, az Elisabethet és a Mozartot láttam DVD-n. Tudom, hogy nem adja vissza a színház varázsát(ami nekem nagyon fontos), de jobb mint a semmi. Egyébként Kaposvárra járok színházba. Bérletem van, de egy darabot akár többször is képes vagyok megnézni. Utoljáta Paul Pörtner: Hajmeresztő c. krimijét láttam. Ha teheted, nézd meg valahol. Nagyon érdekes...
2009. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek színházba járni igen,de nekem az operett most túl drága...

A Rudolfot készülök megnézni,de nagyon:D

2009. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmese vagyoka s zínháznak...a Rómeó és Júliát szerintem túlzottan átírták, nekem halovány darab...

Az én kedvencem a Vámpírok bálja...:D Az egy csoda:) Persze aki egyszer megnézi az függő lesz... :D 2x3x4x többször akarja látni...én is nyolcadszor fogom nézni szeeptemberben :D de van aki már 64-szer látta...:D

2009. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Énis nagyon szeretek színházba járni. Láttam a Rómeó és Júliát, dvdn is megvan az az egyik kedvencem. Amik méga kedvenceim az Operaház fantomja és a Sztárcsinálók
2009. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Háát persze ,hogy szeretek színházba járni!! My fair lady-t nagyon szeretem,de egy szenzációs OPERETTÉRT szívem-lelkem bármikor odaadom!!!
2009. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Igeeeen, my fair lady!


6 éves korom óta, ha csak tehetek ott ülök a színházillatú nézőtéren!!

Nagyon szerem!

Az abszolút kedvencek musicalben a my fair lady, a la mancha lovagja, a jövőre veled itt..

Prózaiban pedig a házasságon innen, házasságon túl...

2010. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Láttam és meg van dvd-n szerintem a legjpobb musical. Nemsokára megnézem a Szép nyári napot is kivácsi vagyok milyen lessz.
2010. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!