Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan sötétítsek a mobil...

Hogyan sötétítsek a mobil képernőn?

Figyelt kérdés

Sötétben, lefekvés után szoktam olvasni takaró alatt dolgokat (ált. gyakorikérdéseket), és szörnyű irritáló, hogy a telefonom minimumra véve is nagyon erősen világít, ráadásul szemrongáló is. Minden más sötét, csak ez világít jó erősen...


Szóval valami progi kéne symbion-ra, később pedíg androidra (kb. fél év múlva) is ! Csak egyetlen funkció kéne, a gyári beállítások alá vini a fényerőt. Fontos lenne, tehát ha valaki tud ilyet, dobjon ide 1 linket :P

Tudom, hogy nem lehetetlen, mert van egy "Lights On!" nevő progim, ami megakadályozza a képernyő elsötétedését.

Telefonom: Nokia N73, 320x240p



2012. ápr. 9. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem Sony Ericssonom van így nem tudok segíteni, de azt tanácsolnám, hogy mindenképpen kapcsolj fel valamilyen kislámpát magad körül, mert a koncentrált fény rontja a szemet (akármilyen halvány is).
2012. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!