Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni, hogy egy...

Hogy lehet elérni, hogy egy vándorkiállítás újra Magyarországra látogasson?

Figyelt kérdés
A Titanic kiállítás kb. ugyanakkor volt Budapesten amikor a Bodies, és a napokban láttam a plakátot ami a Bodies 2.-t reklámozza. A Titanic pedig idén 100 éves, és ebből kiindulva talán el lehetne érni, hogy újra útra keljen a Titanic kiállítás. És az évforduló alkalmából, ne csak Washingtonban legyen megtekinthető, hanem az egész világon. Tehát javaslatot várok, hogy kinek lehetne javasolni az ötletet.

2012. ápr. 9. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ez nem úgy megy...a kiállitás szervezöje dönti ugye el hogy lesz-e turné és ha igen hol és hol nem. ha nem éri meg anyagilag idecuccolni a titanicos dolgokat(ami nem ugyanaz azért mint a bodies)mert nincs rá akkora érdeklödés akkor nem jönnek. javasolni nem igen lehet ezt senkinek. max megkérdezheted emailbe a szervezőt
2012. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem válasz le, de azért leírom.

Én nagyon örülnék neki, ha újra meg lehetne nézni Budapesten. Amikor itt volt, nem tudtam elmenni :(

És engem mindig is nagyon érdekelt az egész Titanic történet, minden ami csak ezzel kapcsolatos.

Szóval ha valami petíciót kéne aláírni hozzá, elsők közt lennék, aki felírja a nevét! :)

2012. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!