Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Humoristának/stand uposnak...

Humoristának/stand uposnak készülök!? (többi ezek alatt)

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi az esély a befutottságra?

(ha érdekel írok részleteket)



2012. ápr. 10. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Kevés, nagyon kevés.

Persze pontos számokat nem lehet mondani, de még 10% sem.

2012. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze nem teljesen/mindig a a sértegetős módszerről lenne szó
2012. ápr. 10. 22:27
 3/5 anonim válasza:
91%
Szerintem ha a gyakori-s kérdés/válaszokból merítesz az előadásod anyagához, akkor nagy az esély.
2012. ápr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A téma mindegy, ha nagyon jó vagy akkor sem valami nagy az esély a befutásra.

El lehet járkálni ilyen amatőr estekre, és ha sokáig mész lehet előbb-utóbb felfigyel rád a Dumaszínház, és akkor ott mehet a hakni, aztán előbb-utóbb talán még Showder Klub is összejönne, de ez nem kevés idő, kell sok poén, meg hogy valaki észrevegyen.

Vagy ha youtube-ra csinálsz jó videókat amiknek nagy lesz a nézettsége az is jó lehet, de nagyon nehéz a semmiből ismertté válni.

2012. ápr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha van tehetsége hozzá, akkor annyira nem nehéz, mivel most felkapott nálunk ez a dolog. Pl. 3 éve mentem megnézni Kiss Ádámot és mellette Hajdú Balázs lépett fel. Nagyon rossz volt (szerintem), de most meg már ő is showder klubos és a poénjai is tetszenek.

Tehát ebből azt akartam kihozni, hogy ha tényleg jó vagy, elmész a dumaszínházba, ott szoktak kezdők is fellépni, aztán ha ott úgy találják, hogy jó vagy, előbb-utóbb "csokorban" nevesebb stand uposokkal elmehetsz majd (persze gondolom kevesebb pénzért, mint ők) aztán már tényleg csak rajtad múlik, hogy mennyire szeret meg a közönség.

2012. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!