Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a francia...

Mi a véleményetek a francia Romeo et Juliette musicalről?

Figyelt kérdés
Ki a kedvencetek?

2012. ápr. 11. 15:15
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik. Le is akartam tölteni, de nem tudom honnan. Nincs ötleted?

A kedvencem pedig az Erkély- jelenet :)

2012. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én is kerestem, de sehol sem találom... :(
2012. ápr. 13. 14:15
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon szeretem!! A magyarnál fényévekkel jobb, világszínvonalú (az 1999es változat a jobb), elegánsabb, szebb stb. Bár a magyar is kiemelkedő, de pl. Grégori Baquet, Cecilia Cara, Damien Sargue, ezek fantasztikusak.
2012. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
a franciából csak részleteket láttam úgyhogy nem ítélhetem meg teljesen de például szerintem az eléggé mű, hogy piros-kék ruhák vannak.lehet hogy így jobban megkülönböztethető, hogy ki capulet,ki montague,de nekem ez így nem nagyon jön be...meg egymás után megnéztem mercutio halálát franciául meg magyarul és a magyarban sokkal több érzelem van.
2012. máj. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

drága utolsó, teljes szívből ajánlom a franciát. úgy az igazi, ha eaz egészet végignézed.

nagyon különböző a két változat, nehéz őket összehasonlítani, de a francia egyértelműen profibb. :)

2012. máj. 30. 13:44
 6/14 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=xi21XHWV0D4&list=PLspDYjP0wEG..


Franciául felirat nélkül... Egyébként ki az a fehér ruhás nő, aki mindenhol ott van?

2012. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi :)) am a halált jelképezi :)
2012. okt. 1. 16:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Imádom :)
2012. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
32%

Tudom, kicsit késői a válasz, de ha még aktuális, akkor én az újat el tudom küldeni, illetve feliratot hozzá.

Szerintem az eredeti változat elég gyenge, a magyar sokkal jobban sikerült, de az új francia változat viszont magasan túlszárnyalja az összes eddigit. Az új szereplők is sokkal jobban teljesítenek. John Eyzen és Cyril Niccolai a legjobbak. :)

2014. máj. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia:) Dvd-s boltokban nem nézted még? :) Ott lehet kapni szerintem, legalább is pár évvel ezelőtt lehetett, mi ott vettük, 2 cd volt benne egy a munkálatokról, interjúk, klipek stb. A másik cd-n a rendes musical. Egyébként fentvan a youtube-on magyar felirattal https://www.youtube.com/watch?v=3YeuU6QseR4 :)

Annyit még hozzászólnék a fehér ruhás nő nem a halált hanem a sorsot jelképezi. :)

2014. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!