Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mire jó a twitter?

Mire jó a twitter?

Figyelt kérdés
ma regisztráltam rá, de nagyjából meg is értettem, hogy mit hogy kell rajta csinálni.. de még is mi a jó benne? ki tudna pár jó indokot mondani?

2012. ápr. 13. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Követheted rajta a kedvenc énekesed, színészed vagy barátaidat :)Híresség esetében figyelj arra, hogy a neve mellett legyen egy pipa, mert azok a hitelesített fiókok:)
2012. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a pipára én is rájöttem már. de azért köszönöm!:) meg szeretném még kérdezni, hogy mennyi a valószínűsége annak, hogy mivel követem már Paris Hilton-t és írok róla egy 'dicsérő' tweet-et, akkor mondjuk.. megköszöni? (ezt csak kérdezem, nem tettem meg.:D)
2012. ápr. 13. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, nagyon kevés:D én is próbálkoztam már ilyennel, de sajnos eredménytelenül :) naponta több ezren írnak nekik szóval nagyon mázlisnak kell lenned:D
2012. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
főleg ha eléred azt, h pl. egy magyar sztár visszakövet.:D
2012. ápr. 13. 22:37
 5/7 A kérdező kommentje:
neked mi a neved?
2012. ápr. 13. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#1

magyar sztároknál is nehéz elérni, de próbálkozni lehet :) mi a nevem? hú, nem is tudom mikor voltam utoljára twitterem:D nem nagyon használtam, csak felnéztem havonta, hogy mit csiripeltek kedvenceink:) sajnálom, de már elfelejtettem :D

2012. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem baj.:D
2012. ápr. 13. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!