Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tudok olyan programot...

Hol tudok olyan programot letölteni ahová belehet rakni a képeket miközben megy a zene?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne egy ilyen program (ingyenes), hogy képeket tudok betenni és közbe megy egy szám, szval egy kis videó lesz belőle. Csak digitális fényképeket lehet belerakni?? Mert ilyet is hallottam. Aki tud nekem linket vagy olyan progit küldeni ami hasonlít ehez akkor nagyon megköszönném! Köszi előre is:)
2009. jún. 21. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia

Ilyen szerintem alapból van a gépeden,a programok közt keresd.A neve nem jut eszembe most,de lehet hogy valamelyik válaszoló tudni fogja:)

2009. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy van -e a gépen de ha van akkor nagyon jó lenne. Ha vki tudja hol találom meg lécci írjon! Köszi
2009. jún. 21. 17:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Szió!

Egész biztos rajta van a gépeden, a neve Windows Movie Maker, nem olyan nehéz kezelni, mi is azt használjuk médián filmvágásra. Ha nincs rajta, akkor is könnyű letölteni=)

2009. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi csak nekem azt mondta az egyik haverom hogy neki egy digitális fényképezőgéphez volt ez a program és lese lehet tölteni...bár ezt már megszoktam tőle hogy másnak nem is lehet olyan progija..xD
2009. jún. 21. 17:35
 5/10 A kérdező kommentje:

Letöltöttem de felakartam telepíteni és ezt írja ki:

This product only runs on Windows Vista.

Amúgy bátyám kezeli a gépet szóval ő jobban ért hozzá mint én..xD

2009. jún. 21. 17:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez nem azt jelenti hogy ez a termék már fut?
2009. jún. 21. 17:40
 7/10 A kérdező kommentje:
már megvan de képet csak CD-ről enged felrakni nekem meg azon nincs :S
2009. jún. 21. 17:50
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor ki kell írnom képeket CD-re?
2009. jún. 21. 17:59
 9/10 A kérdező kommentje:
de oda csak olyan képet lehet berakni ami mondjuk googles? mert azt mondják h olyat nem lehet ami mondjuk telóról van..
2009. jún. 21. 18:07
 10/10 A kérdező kommentje:
na már bátyám elmagyarázta hogy hogy kell..
2009. jún. 21. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!