Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel?

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
A legjobbarátnőm nagyon furi mostanában mindig azt mondogatja nekünk,hogy mi csak otthagyjuk őt meg,hogy csak kihasználjuk(sokszor már próbáltuk ezt megbeszélni).De nem így van én mindenben segítek neki amibe csak tudok.ő szokott mindig elmenni tőlünk.Most lenne a 18. szülinapom és ugye őt is meghívtam de ő állandóan mondja h nem biztos,hogy eltud jönni...stb 2 dolog is lenne azon a héten és egyikbe se biztos ,hogy eltud jönni és ez engem nagyon bánt már rég óta ezt várom a 18.-at ez mindenkinek nagyszerű élmény az életében én akkor is elmennék az övére ha lábam tört volna.Mit csináljak?ha elkezdem kifejteni neki akkor csak veszekedés lesz belőle mert mindenen besértődik.nagyon sokat sírtam emiatt.Nem gondoltam volna ,hogy képes lenne cselben hagyni a szülinapomon.Csak értelmes választ várok kérlek a válaszadók között ne legyen gúnyos megjegyzés ne hasítsatok még ti is bele a lelkembe thx
2012. ápr. 24. 16:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!