Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem írna valaki egy olyan...

Bishop1005 kérdése:

Nem írna valaki egy olyan hobby-t mondani, ami nem köthető össze semmilyen fegyverekkel ( pl rc, de azon kívűl) a lényeg hogy hobby legyen?

Figyelt kérdés
hobby
2012. ápr. 28. 09:59
 1/3 gepzene ***** válasza:
Miért, melyik függ össze a paintballon kívül?
2012. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

pl. én eddig foglalkoztam légfegyverekkel, airsoft tal, paintballal, de ... na mind1

szal olyan hobby kéne ami nem köthető semmilyen ilyesmi dologgal, de ha lehet az rc t is hagyjuk ki, ha lehet sza ezeken kívül kéne vmi, és nem vagyok az a itthon ülős típus, és hobby kéne nem pedig időbeli elfoglaltság pl: bicikli, meg ilyenek hanem hosszabb távú

2012. ápr. 29. 18:45
 3/3 gepzene ***** válasza:
Zenélni, írni, festeni, szobrászkodni? Tervezni és elkészíteni ezt-azt? Famunkák, elektronika, programozás, grafika (design, képregény, rajzfilm, 3d)... :)
2012. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!