Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a Csillag Születi...

Hogy tetszik a Csillag Születikes Juhász Marci?

Figyelt kérdés
Nekem eszméletlen bejön, a múltkori valami fantasztikus volt véleményem szerint, ez is jó volt, de az vitte nálam a prímet. Olyan művészes,van stílusa, ami nálam imponál :) Persze elfogadok más véleményeket is!
2012. ápr. 28. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem bírom. :) Bölcsész szakos vagyok, rengeteg hasonló stílusú emberke van ott, engem már a víz kiver tőlük, ráadásul PTE-re járok, ahol ugyebár Beck "30Y" Zoli is tanít, szóval szinte kötelező szeretni az ilyen iszonyat elvont "nagyművészeket".
2012. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Hát, akkor egyértelmű :) Én is utálom, ha valamit rám erőltetnek.
2012. ápr. 28. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem kedvencem. :)
2012. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Fel nem foghatom, hogy mit lehet benne szeretni. Még csak nem is néz ki jól, tehetsége se túl sok van.
2012. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
nekem az a recsegős hangja tetszik. és utolsó, nem kell ahhoz jól nézzen ki hogy a kedvencem legyen. ügyes csávó, még sokáig bent marad remélem. :)
2012. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha a szakállát formára vágná, nem nézne ki ilyen vadembernek, nem lenne ronda. Amit csinál, azt meg hallgatnám órákig:)
2012. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kit érdekel, hogy néz ki? Ez max a 14-16 éves tinik körében szempont.
2012. máj. 20. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Se a külseje nem tetszik, se az, amit csinál.
2012. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külseje és nem a hangja fogott meg, hanem az őszintesége. Amiben a most jelenlévő emberek hiányt szenvednek.
2012. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!