Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon unatkozom, anyu meg...

Nagyon unatkozom, anyu meg alszik Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátnőim elmentem Pestre majálisozni én hülye meg nem mentem mert úgy volt hogy kimegyünk a strandra az unokanővéremmel,de most meg Ő nem akar jönni.Szét sülök minden bajom van.Anyu alszik apu nincs itthon.Én meg úgy mennék valahova de senkit nem lehet elérni.Mit csináljak? Épp a híd terabithia földjént nézem de mire ennek vége lesz már délután van akkor meg nem tudok mit csiálni..ajj.Ötlet? 17/L
2012. máj. 1. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kezdj el olvasni valami jó regényt,biciklizzél,napozzál,menj egyedül strandra,játsszál egy jó pc játékkal.
2012. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egyedül strandra?? úú az úgy nem élvezetes.Napozni nem tudok mert emeletes házba lakok a hülye szomszédok meg nem engednek fel a tetőre...Biciklim nincs,az olvasás meg szerintem időpazarlás:)
2012. máj. 1. 13:35
 3/21 anonim ***** válasza:
Lepd meg anyukádat, úgyis jövőhéten anyák napja, süss neki valami finom sütit, vagy főzzél valami jót, mire felkel.
2012. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Mérgezzem meg? :d köszi inkább nem :)


Ajj itt lakok a balatontól 40 kilóméterre és alig járok le.Pedig aj de jó lenne..csak egyedül meg szar.:/

2012. máj. 1. 13:40
 5/21 anonim ***** válasza:

... ha még itt a 4 nap alatt nem ettetek-ittatok éppen eleget! :)))

De azért valóban körbenézhetsz, hogy pl. holnapra van-e még tisztességes főtt kaja, vagy a mamád holnap este ismét beáll konyhai robotként vacsit készíteni.

2012. máj. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Inkább mond egyszerűen azt hogy nem szeretsz olvasni, de azt kijelenti, hogy az olvasás időpazarlás..undorító vagy:DS
2012. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Pihenj te is, mint az anyukád.Mondjuk, a konzekvenciát levontam rólad, hogy azt mondtad, az olvasás időpocsékolás.
2012. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Hát ha semmi sem jó neked, akkor nézzed tovább a Tv-t. Az az időpazarlás, nem az olvasás.
2012. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Azt mondtam hogy SZERINTEM idő pazarlás.

Mit kell ezen fennakadni...mindneki mást szeret.

Semmit nem lehet csinálni komolyan mondom,pedig olyan szép az idő.

2012. máj. 1. 13:47
 10/21 anonim válasza:
Gyere fel te is pestre meg nem késő
2012. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!