Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Help! Segítség! Ez egy nagyon...

Help! Segítség! Ez egy nagyon fontos kérdés! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Itt van a nyári szünet, 1.5 hónap. Nálam ez 1.5 hónap unatkozás. Mit tegyek? Sürgős lenne! Előre is köszi. Normális válaszokat várok.

2012. máj. 2. 12:32
 1/7 anonim válasza:
hát ez attól is függ h hány éves vagy... ha se barátok se nyaralás semmi, akkor esetleg nyári munka. Ha nincs rá lehetőséged, akkor vmi egyedül is űzhető hobbi: néha bicklizz egyet a városban, esetleg ha vmi nem túl messze lévő szép erdőt, tavat bármit találsz, elmehetsz kirándulni, akár festhetsz is, rajzolhatsz. Ha ezek nem tetszenek otthon kertészkedj egy kicsit, ültess virágokat. Aztán ott vannak az ennél sokkal jobban kedvelt: tévénézés, számítógépezés... Én mikor még volt nyári szünetem :) leginkább apuval jártam ki a kertünkbe segíteni szüretelni stb. + barátokkal strand, kocsma ilyesmi :)
2012. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress valami sportot és űzd azt minél többször. Inkább, mint hogy otthon tespedj.
2012. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én is ezen gondolkozom...én is munkát keresek remélem találok ha nem akkor itthon unom el a fejemet 17/f:D
2012. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Nincsenek barátaid, fiatalabb rokonaid?

2012. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy báttyám van és annyi
2012. máj. 30. 14:54
 6/7 Crazy Girl válasza:

Szia szerintem menny el egy nyári táborba ott szerezhetsz barátokat, nekem is ez a tervezem ........nyugodtan írhatsz ha meg akarsz ismerni nem harapok :DDD

13/l

2012. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt sokan mondják, de őszintén nem nagyon szeretek meszebre elmenni.Ne érts félre, mert szeretem a természetet, csak nem szeretek messzebbre elmenni. Köszi a választ. Üdv.:Dani.
2012. jún. 6. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!