Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Gyermek vasútasok hogyan...

A Gyermek vasútasok hogyan járnak iskolába ne maradjanak le a tanulásból? Tudom furán hangzik a kérdésem de láttam a honlapon tanév alatt hétköznap is vannak Gyermek vasútasok tanitási idő alatt.

Figyelt kérdés
Le a kalappal ilyen kitartóak a 10-14 év közötti gyermek vasútakos a szabad idejükben is szolgálatot látnak el.

2012. máj. 4. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván olyan iskolába járnak ahol ez meg engedett. Tudtommal gimisek csinálják ezt 14-20 év körüliek.
2012. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A fölöttem lévő válaszoló, eléggé elvan tévedve. Ex. GYV.-as vagyok és én mikor szolgálatba mentem fel tanítási nap, annyi volt csak hogy a gyermek vasút adott egy papírt a sulinak, hogy én mikor megyek szolgálatba, és hogy akkor aznap nem tudok suliba menni. Mellesleg, oda csak 4-5-ös tanulókat vesznek fel.
2012. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!