Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a károsabb: kubai...

Ádám_111 kérdése:

Melyik a károsabb: kubai szivar vagy egy szál cigi?

Figyelt kérdés
Azt mondták nekem, hogy a szivart le sem kell tüdőzni de a ciginél meg papír is ég el ami a szivaron nincs.

2012. máj. 4. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
A szivar füstjét ugyan nem tüdőződ le, de még így is károsabb mint egy szál cigi.
2012. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha nem tüdőzöd akkor mért lenne káros?
2012. máj. 5. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Számos indok miatt. A szivarnak például nincs füstszűrője, sokkal nagyobb a füstje, kb. ha egy szivart elszívsz az felér azzal, mintha egy doboz cigit szívtál volna el.

Továbbá nagyobb eséllyel vezethet a szivarozás rák kialakulásához. Nem tüdőrák, hanem száj, vagy nyelvrákra gondolok. Keress képeket az interneten a szájrákról, borzalmas látvány.


Meg persze attól még, hogy a szivarfüstöt nem szokás letüdőzni, még lehet az ember olyan idióta, hogy mégis megtegye. Egyszer én is így jártam és szippantottam egy jó mélyet egy igen elegáns szivarból. Iszonyú szédülés és hányinger környékezett meg és egy jó ideig igen szarul voltam. Szóval nem véletlenül nem tüdőzik le a szivarfüstöt a "fogyasztók".

2012. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdemes szivarozni?
2012. máj. 6. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se cigizni, se szivarozni nem érdemes, de ez csak az én véleményem. Nem érdekel ki vagy, azt csinálsz amit akarsz.
2012. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Főleg az utolsót! :)
2012. máj. 7. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Az összeset ugyanaz az ember írta :)
2012. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért köszöntem meg
2012. máj. 8. 15:53
 9/9 anonim ***** válasza:
KUBAI SZIVAR SZÍVÁSÁTÓL HÁNY EMBER HALT MEG EDDIG? ÉS A CIGIÉTŐL? Olyat sem hallottam, hogy valaki a tokaji aszúesszencia mértéktelen vedelésébe halt volna bele, de a fröccstől és a kommersz röviditaloktól ez többeket is érintett.
2012. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!