Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ellopták fb. -on az idézetes...

Ellopták fb. -on az idézetes oldalam. :S hogy vegyem vissza?

Figyelt kérdés
Az oldalnak fő admina voltam de a többi adminnak is megadtam a jelszót ők kitöröltek és most volt oldalam nincs oldalam..:S megváltoztatták a kódot és nem tudom mi az ..:/ nem tudnátok segíteni?? Privbe küldök linket az oldalról is

2012. máj. 5. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha ilyen hülye vagy, hogy vadidegeneknek megadod a jelszavadat, akkor meg is érdemled. Idézetes oldalak amúgy is haszontalan baromságok, és van belőlük 10000.
2012. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tényleg nem kaphatom soha vissza? tudom hogy van belőle nagyon sok de nekem sokat jelentett az oldal...és van 1 rossz tulajdonságom megbízok 1 vadidegenbe is!
2012. máj. 5. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól van, írhatsz supportnak, de 3 hónap múlva se olvassák el, angolul kell írnod, és még bizonyítanod is kell, hogy tiéd az oldal...
2012. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
áááá....:S :( ezzel nem megyek sokra nagyon úgy látom..:(
2012. máj. 5. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt már b.-tod...

De nézd a jó oldalát, örülj neki, hogy egy ilyen felesleges, értéktelen vacak a tanulópénzed, és nem pénzt buksz mondjuk. Ne legyél naiv és felelőtlen, mert ennél sokkal nagyobb károd lehet.

Az adminoknak felesleges is írnod, bizonyítani nem tudod a dolgot, az meg nem egy nyomós érv, hogy megadtad nekik a jelszót. Onnantól ők is csak azt mondják, hogy a te hibád.

Esetleg talán beszéld meg az illatőkkel, hátha sikerül őket jobb belátásra térítened.

2012. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszii..:)
2012. máj. 5. 15:42
 7/8 anonim válasza:

Sehogy. Csinálj másikat.


Amúgy... [link]

:D

2012. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(ha még áll) elkezded sértegetni meg hogy felb*szod a rendörségen stb..stb.. vagy hogy csinsz 1 kamu fb-ot és beveteted magad adminnak am nem csak az a jelszó amit te megadsz hanem a saját jelszavad ...bárki jelszava...
2012. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!