Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem zavar titeket hogy,...

Nem zavar titeket hogy, hogyha letöltesz egy játékot/filmet/stb. az illegális dolog?

Figyelt kérdés

Mármint a tv-ben nagyon hangoztatják hogy ez milyen rossz, meghogy ( egy nagyon agyament pillanatban) X számú letöltő oldalt zártak be.


Engem nemnzavar csak kérdezem.


Jah meg. Azt a büntetést h szerzői jog komolyan veszik?? mert én nekem nem úgy tűnt.


2009. jún. 24. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezek zavaros dolgok.De az erre vonatkozó jogi törvény úgy szól, hogy magánszemélyeknek a letöltés legális, de a feltöltés illegális!Értem itt a különböző BitTorrent trackerekre való feltöltést!

2009. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hogy vehetnék komolyan? képtelenség betartatni ezt a törvényt.

mivel rengeteg ember tölt le illegálisan programokat, zenét, filmet, stb.

pl operációs rendszere ami eredeti (XP) nem sok embernek van szerintem...

2009. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
engem nem érdekel h lopásnak bizonyul v sem mert annyi pénze nem sok embernek van h megvegye a DVD-t CD-t meg drágák is szerintem , am meg lopnak tőlünk eleget a "kormányzók" szóval egyáltalán nem tud érdekelni
2009. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan , pl Amerikában átszámolva nagyjából 200Ft egy eredeti cd, persze ,hogy a többség nem tölt le csak filmeket. De itt Mo-on szerintem nem állapot,hogy egy átlag cd 3-4000 FT egy dvd akár 10 ezer is lehet, játékoknál pedig a csillagos ég a határ. A sims 2-höz egy kiegészítő kerül nagyjából 5000-be és van belőle vagy 10. Azért 50 ezret csak a nagyon gazdagok tudnak költeni egy játékra.
2009. aug. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

engem k*rvára nem zavar

amit a kedves politikusaink ellopnak abból mi szopunk

aztán meg csak néznek meg a faszukat verik mikor fellendül a fekete kereskedelem meg a lopás meg a válság


nem nemzavar énse vagyok olyan helyzetbe hogy megvegyek minden új játékot magamnak

és tessék

Prototype, Wolfenstein ,Call of Duty World at War , World of Warcraft (és nem fizetek érte havonta)


kb. ez 65000ft eredetibe plusz még az utóbbit havonta KÉNE fizetni de mivel warezes ezért NEM


hidd el megéri warezolni különösen mert válság van

2009. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

örülök,hogy mindenki így vélekedik az oldalon :)

csak menj be a boltba,és nézd meg az xbox 360/ps2 játék árakat,jóval 10000 felett van DARABJA!még ps2-re is 3-4-5 ezer forintosak a játékok,pedig az már eléggé kiment a divatból.

amúgy ezt csak az hangoztatja,akinek van pénze mindent megvenni.nagyon bevernék neki.

2012. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!