Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 15 000 Ft-ért lehet kapni...

15 000 Ft-ért lehet kapni valami jó féle digitális fényképezőgépet?

Figyelt kérdés
Természetesen nem használtan és Békés megyei (Tótkomlósi) vagyok, így jobb lenne a közelben, persze ha meg éri akkor nem nagy ügy a távolság sem 50-60 km-ig.
2012. máj. 6. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen értékű cikket, akár külön költség nélkül is házhoz szállítanak. 15e forintos kerettel csupán a legolcsóbb gépek között válogathatsz. Persze bizonyos körülmények között ilyenekkel is lehet jó képeket készíteni.
2012. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hogy érteted hogy külön költség nélkül is?
2012. máj. 6. 20:51
 3/8 A kérdező kommentje:

Erről pl. mi a véleményed(tek) [link]

Ezt talán ingyen is házhoz szállítják, meg úgy a gépről egyáltálán?

2012. máj. 6. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Bizonyos érték fölött nem kell a kiszállításért fizetni, arra gondolt.


15,000 forint még az a kategória, ahol nagyon kötött dolgok vannak: full automata fényképező, alacsony képminőség és alacsony tudás (megfelelő fényekben nem problémázik, de ha nincs fény akkor a kép sem fog sikerülni).

Egy olyan gép ami mondjuk normális képet készít több helyzetben is, az legalább háromszor ennyibe kerül.


(és itt nem a kép nagysága a lényeg, vagy hogy mekkora zoomátfogásra képes, hanem hogy milyen helyzetben mit fog neked az automata önkényesen átállítani vagy képes-e többféleképpen fényt mérni, tud-e magától fehéregyensúlyt állítani, stb...)

2012. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó- jó értem én de ez a ballagási pénzem egy részéből lenne, de többet nem is szeretnék rá költeni, esetleg ha tudnátok linkelni olyan gépeket amelyeket nagyjából jól meg úszom, és aránylag ,,jó,, is azt megköszönném.
2012. máj. 6. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Böngészd a tulajdonságokat, mi az, ami számodra fontos: optikai zoomátfogás, elem típusa és mennyisége, memóriakártya típusa, videókészítési lehetőségek, stb. Én inkább egy népszerűbb márkát választanék: Fujifilm, Samsung, Canon, Nikon. Úgy tudom, az Edigital 15000 Ft felett külön költség felszámítása nélkül szállít.
2012. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire az ennyire akkor legalább szánj rá még kétezret és vedd meg a legolcsóbb nikont.

[link] -ehhez kapsz memkártyát meg tokot is.


ja és "Utánvétes megrendelés esetén a rendelését díjtalanul kiszállítjuk Önhöz!"

2012. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megvettem a Nikont, és egész jó, kellemesen csalódtam benne.
2012. máj. 12. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!