Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha elmegyek egy 3D-s filmet...

Ha elmegyek egy 3D-s filmet megnézni a moziban, és ott adnak hozzá szemüveget, az ingyen van?

Figyelt kérdés
Mármint a mozijegy ára 1690 Ft, és a szemüveg ára ebben benne van, vagy külön kell érte fizetnem? És azt utána vissza kell adnom, vagy megtarthatom? :D Tudom hülye kérdések de nem voltam még 3D-s moziban, és holnap mennénk el. Köszi a válaszokat előre is.

2012. máj. 12. 20:03
 1/5 anonim válasza:
ingyen van a szemüveg , benne van a jegy araban
2012. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ja... és az ajtónál adják oda amikor belépsz a teremben és ha vége a mozinak , filmnek akkor kijáratnál vissza kell adni, Jó mozizást!
2012. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! :DD
2012. máj. 12. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem hozott egy haver három ilyen szemüveget is, nekik nem kellett leadni. Szép is lenne, ha már kifizetted. Különben is, ha egyszer már fent volt valakin (akinek ki tudja milyen bőrbetegsége van) akkortól ez már biológiailag szennyezett veszélyes anyagnak minősül és elvileg megsemmisítés vár rá.

Azt nem hiszem, hogy fertőtlenítik, főleg ha fólia szűrős.

Szerintem viszik a veszélyes anyag megsemmisítőbe.


Van egy ötletem, kérdezd meg ott a moziban, hogy a végén megtarthatod-e, vagy használják másnál is? Majd ott megmondják.


Azért jó lenne ha ide megírnád hogy sikerült.

Kíváncsi lennék rá én is hol, melyik moziban nem adják oda, vagy épp hol kaptad meg.

2012. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helyesbítés: "Azt nem hiszem, hogy fertőtlenítik,"...

Azt hiszem, hogy nem fertőtlenítik, úgy meg nem teheti fel más után mert ki tudja ki, milyen fertőző betegséggel izzadt bele korábban.

2012. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!