Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék megtanulni pókerezni...

Szeretnék megtanulni pókerezni. Mit kell megvenni hozzá feltétlenül?

Figyelt kérdés
Csak azt, annyit szeretnék megvenni egyenlőre, ami/amennyi feltétlenül szükséges. Csak az válaszoljon, aki autentikus választ tud adni. Esetleg árakat is szívesen fogadnék.
2009. jún. 25. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kártyát mindenképpen :D

Neten is találni lehet soksok oldalt, ami valamilyen mértékben segít a tanulásban. Ingyenes pókeroldalak is vannak, ahol semmi vesztenivaló nincs. De könyvet is lehet kapni szerintem a legtöbb nagyobb könyvesboltban.

2009. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy pakli francia kártya bőven elég.( :

Aztán ha belejöttél,vehetsz zsetonkészletet,hogy a barátaiddal tudj játszani.:D

2009. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy mit hol találok, hanem azt, hogy mit kell /érdemes/ venni egy abszolute kezdőnek. Szerintem az első két válaszoló nem pókerezik. Kértem, hogy aktív pókerező válaszoljon!
2009. jún. 25. 23:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

-.-

Második válaszoló vagyok,és PÓKEREZEK.Nem évente egyszer,szinte MINDEN NAP.

Amúgy meg te megkérdezted,hogy mit érdemes venned.Egy pakli francia kártyát,elég az olcsóbb fajtából,akár benzinkutaknál is be tudod szerezni.

2009. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

francia kártyát :)

üljetek össze a haverokkal, biztos van, aki tud játszani. (amúgy nem nehéz játék egyáltalán)

ha már nagyon függők vagytok, vegyetek zsetonokat, úgy könnyebb számon tartani, hogy ki mennyit nyert a játszma során.

2009. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
amúgy nem értem miért oltod le az eddigi válaszolókat, igazuk van. miért mire gondoltál mit kéne venned?:)
2009. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok: én is napi rendszerességgel pókerezem...
2009. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Különféle szetteket látok forgalmazni. Gondolom inkább a profiknak. Én, a kezdő mivel indulhatok el, ha egy távoktatásban részt akarok venni. Ez érdekelne konkrétan.
2009. jún. 26. 20:06
 9/11 anonim válasza:
100%
Ha a játék szabályait akarod elsajátítani, rákeresel google-be akár magyarul, ha pedig ki akarod próbálni, ott az internet, nem kell egyből a tropicanaba menni :D Ha meg haverokkal akarsz játszani, akkor egy pakli kártya (ha rendszeresen toljátok ajánlom a plasztikot) és egy zsetonkészlet nem árt (100-300db).
2009. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok.Akkor meg ne azt kérdezd,hogy mit kell venned,hanem hogy hol tanulhatod meg....:/
2009. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!