Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ma láttam a Fókusz Pluszt,...

Ma láttam a Fókusz Pluszt, nagyon szeretném én is elsajátítani ezt a jobb agyféltekével való rajzolást. Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg a könyvet vagy menj el egy ilyen tanfolyamra (ez hatásosabb és gyorsabb).
2009. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is akarom,22 ezer körül van az ár ahogy rákerestem de hasznos és nekem kell is,mert bár tudok rajzolni,de nem elég jól és én akarok viszont...
2009. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én részt vettem már ilyen tanfolyamon. Érdekes és hasznos is, bár én nem nagyon szoktam rajzolni. Tanfolyamon tényleg dinamikusabban lehet haladni, de ha érdekelnek képek, rajzok, feladatok, írj egy privát mailt, és bővebben beszámolok róla.
2009. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem nagyon letaglózott ez a riport a jobb agy féltekéről.Én kiskorom óta fantasztikusan tudok rajzolni, főleg élő emberek arcát, vonásait és képről másolni.Viszont kíváncsi vtam ,h nálam is bejöná-e ez a dolog és ahogy a tv-ben is említették nem egy konkrét szemre,vagy szájra kell koncentrálni csak a vonalakra.Én nem jutottam előbbre azzal, h megpróbáltam úgy csinálni,mint a riportban,mert rájöttem, hogy én már az első rajzaimat a jobb agyféltekem segítségével csináltam ,tehát nekem ezt felesleges fejlesztenem:D Nem is tudnám máshogy,.Viszony kíváncsi vtam,h jobb lehetek-e ezáltal.Mindenesetre nagyon érdekes dolognak tartom.. elgondolkodtató...
2009. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nCore torrentoldalon fent van a könyv pdf-ben. keress valakit akinek van és kérd meg h töltse le neked.
2009. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is láttam ezt a részét ki is próbáltam itthon de én egyszerűen nem tudtam nem arra figyelni hogy mit rajzolok és csak a vonalakra..azt hiszem én javíthatatlanul nem rajzolok jól... azért neked sok sikert
2009. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én voltam tanfolyamon, szerintem TELJESEN felesleges, inkább vedd meg/töltsd le a könyvet, ennyi pénzt ne fizess ki a tanfolyamra. Itt a link, ha kell.

*****

free, vársz azt hiszem 90 mp-et majd download



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. júl. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hú én tegnap néztem a tanfolyamot hát novemberben lesz de 50000 forint, basszus, nem hiszem hogy annyival többet ad mint a könyv...
2009. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!