Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A magyar tumblr felhasználók...

A magyar tumblr felhasználók miért oltják egymást?

Figyelt kérdés
Nem rég bekövettem pár magyart is, és nagyon meglepődtem. Míg a külföldi felhasználókkal jókat beszélgettem, kedvesek voltak, addig a magyarok egyből beszólogattak. Kiposztolták az írásaimat és gúnyolódtak (holott az egy egyszerű idézet). Nem értem miért kell ilyen ellenségesen viselkedni.

2012. máj. 31. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyar mentalitás.
2012. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szomoru..:(

talán feltekenyseg. vagy csak bunko

2012. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ez szerencsére korán sem általános! valószínű rossz blogokat követtél be :\ vannak, akik kifejezetten azért vannak fenn, hogy moscskolódjanak és gúnyolódjanak.

ajánlom, hogy például kerüld el messziről heyhosilver-t. nem értem mi jó nekik ezekben :\

2012. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
megnézhetem a blogod? :) megadod a címét?
2012. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mindig lesz 1-2 ember aki nem hagy békén sajnos... más országokban is van ilyen, de hagyd őket a fenébe. keress olyan embereket akikkel érdemes ismerkedni :) [link] ez az én blogom, kövess én meg vissza követlek :D
2012. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!