Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Igaz hogy a Balaton Sound...

Mosolyogj! kérdése:

Igaz hogy a Balaton Sound tele van drogosokkal?

Figyelt kérdés
Az ilyen és ehhez hasonló zenei fesztiválokról midig olyan "rémhírek" keringenek, hogy tele van részegekkel meg drogosokkal (meg mindenféle züllöt személlyekkel). Ez igaz vagy nem? Ott a bulik sokkal durvábbak mint egy átlagos szórakozóhelyen?

2012. jún. 1. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy. :D

Minden buliban vannak drogosok, tök mindegy milyen buli. Nagyon sokan csak azzal tudják élvezni a bulit. :)

2012. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nem mindegy hogy nagyon sokan vannak, vagy csak egy néhány :)
2012. jún. 3. 17:22
 3/6 Mia_may ***** válasza:
Nekem minden szórakozó helyre azt mondják , hogy sok a drogos. ehhez képest én egyet ne láttam , de amúgy ha a megfelelő társasággal mész akkor semmit nem fogsz az egészből észlelni (mármint , hogy ki drogos meg ki nem )
2012. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, nyilván nem a szemed láttára fogja felszívni a csíkot...
2012. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Úristen... Igen, tele van züllött marihuána-fogyasztókkal és nem egyszer csavarhúzóval, meg jégtörővel esnek egymásnak a drogosok az utolsó adag porított üvegszilánkok miatt a fesztiválokon...
2012. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Wááháhá... ez milyen hülye kérdés.

Semmi ilyen nincs a Soundon. Nem hiszem hogy több drogos van a fesztiválon mint a Blahán vagy a Nyugatinál. Egyébként ez miért érdekel? Ha Te nem drogozol, nem tök mindegy mennyien vannak?

2012. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!