Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Otthoni csajos programok,...

Otthoni csajos programok, játékok?

Figyelt kérdés
Hali :) Egy lány ismerősömmel úgy alakult, hogy ketten maradtunk egy házban napokig (én is lány vagyok, hogy félreértés ne essék). Ma este kicsit unatkozunk, nincs kedvünk filmet nézni, kajáltunk is, szal főzöcskézni sem nagyon akarunk...egy üveg bor a társaságunk és valami jó kis csajos programon gondolkodom, hogy ne punnyadjunk már...de nem jut eszembe semmi. Ha megosztanátok velünk pár jópofa játékot, vagy ötletet...hálásak lennénk :)
2012. jún. 2. 20:17
 1/5 Stewie Griffin #1 válasza:
13%
leszbik vagytok?
2012. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sims.örült válasza:
szerintem a legjobb ha meghívtok pár embert (fiukat is) üveget pörgettek/felelsz vagy merszeztek és csaptok egy jó bulit zenével , piával ilyenek
2013. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mi a csajokkal mindig divatbemutatókat szoktunk szervezni.

smink,haj,köröm,arcpakolás...ez mindig jó

2014. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attól még hogy eggyütt kell lenned a barátnőddel az nem azt jalenti hogy ti lezbikusok vagytok egyébként még egy ötletként javaslom a teázást azon jót lehet nevetni,vagy teljes átalakulást az egyik átalakítja a másika és ugyanígy a másikkal mi ezt szoktuk.
2014. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi csajos teszteket szoktunk kitölteni!
2014. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!