Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A halálfalók hogy fürdenek...

A halálfalók hogy fürdenek anélkül, hogy megérintsék a Sötét Jegyüket?

Figyelt kérdés

Mert ugye úgy hívják Voldemortot....

Ez mindig is érdekelt. :D



2012. jún. 7. 16:40
1 2
 1/18 thorodinson válasza:
91%
Pálcával kell megérinteni a jegyet... és enm pálcával mosakodnak :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
2012. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha csak szimplán hozzáérnek, akkor nem jelenik meg a Főnök. Mert gondolom varázslással hívják a Nagyurat és akkor kell hozzá a pálca, vagy koncentrálni kell a hívásra. Szóval a Sötét jegy nem olyan, mint a telefon. Nem tudják véletlenül felhívni vele a Nagyfőnököt.


Vicces jelenet is lenne, hogy mondjuk Lucius Malfoy épp arisztokratikus testét mossa a kádjában mikor megjelenik Voldi, hogy "Szólítottál?" Ő meg: "Nem. Elnézést Nagyúr csak véletlen hozzáértem a jegyheh. De ha már itt vagy, megmosnád a hátam?"

2012. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
*jegyhez
2012. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igaz :D

De az ujjukkal szokták megérinteni, nem pálcával. Legalábbis, ha jól emlékszem, csak a 4. filmben érintette meg pálcával Voldemort, amúgy az ujjukkal szokták..

2012. jún. 7. 18:38
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem pálcával hívják, olvassátok el a 7. részben, amikor Malfoy-éknál "vendégeskednek".
2012. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
7.részben a Roxfortban is úgy hívják Carrow hogy az ujját nyomja rá
2012. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az olyanok, mint Lucius Malfoy, biztosan nagyon körültekintően fürdenek. Mások meg nem is biztos, hogy fürdenek. Bár Pitont el tudom képzelni, amint egy fürdőhabos kádban ücsörög. :D De sampont valamilyen oknál fogva mindig elfelejt venni. :D
2012. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk Bellatrix haja se épp ápolt XD
2012. jún. 16. 18:23
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
az inkább csak göndör :D
2012. jún. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Bellatrix hajával semmi gond nincs, csak a filmben néz ki úgy, mint egy igénytelenebb őrült hajléktalan, alapvetően arisztokratikus jelenség, csak a tekintetében látszik, hogy jó ha egy kerék megvan a négyből :D
2012. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!