Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek milyen szuper képesség...

Nektek milyen szuper képesség jön be a legjobban?

Figyelt kérdés
Kinek milyen szuperkémesség tetszik a legjobban?

2012. jún. 7. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hipervándor filmből a teleportálgatás(ugrálás)
2012. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A terminátor 3ba az a nő, na az bejön. :P
2012. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a természet elemeinek az irányitása pl.tüzet irányitani vagy a vizet,biztos jó lehet,na meg az állatokal való komunikálás,bár ott vannak az osztálytársaim,egyes emberekkel olyan a beszélgetés mintha állatokkal beszélnék,szóval az a képesség már megvan...
2012. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hehe Igen nekem is a természeti erők irányítása a befutó, főképp a tűzé.
2012. jún. 18. 12:45
 5/7 anonim válasza:

A tűz irányítása tényleg baromi jól hangzik, bár én kicsit hasznosabb képességekre hajtanék, amik nem válnak olyan hamar unalmassá...


Számomra azonban pillanatnyilag az Esemény Manipuláció lenne a leghasznosabb... Ha az nem lehet, akkor Időutazás, Víz alatt lélegzés, Propeller Meghajtás vagy Oneirokinézis... (*Sóhaj* sajnos már nem szerkeszthetem, miután elküldtem, de remélem, ez már nem változik). Egyébként, ha érdekel valakit a téma:


[link]


Ha érdekel valamelyik szuperhős képességének a neve..., írd be a keresőbe - persze angolul - és máris megtudod, milyen képességei vannak - némi angol nyelvtudás kell hozzá.

2012. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hullák megidézése irányitása, regeneráció, Telepatikus irányítás..
2013. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teleportálás,gyorsaság,repülés
2020. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!